Vizualizace

Mimo projektovou dokumentaci nabízím také zpracování jednoduchých vizualizací. 3D vizualizacím se věnuji již od roku 2014.

Proč vizualizaci ode mne?
Na internetu je spousta firem nabízející profesionální fotorealistické vizualizace. Jejich cena je ale pro některé klienty, kteří potřebují jen jednoduchou vizualizaci, příliš vysoká. Proto mne často oslovovali klienti, kteří potřebovali vypracovat pouze jednoduchou 3D vizualizaci v několika návrzích, například různé obklady fasády jejich domu. Já mohu nabídnout dostatečný výstup za optimální cenu. 

Zpracovávám vizualizace exteriérů i interiérů. Cena záleží na množství variant, členitosti domu a podrobnosti a vždy před začátkem práce pošlu cenovou nabídku, ale zjednodušeně se dá říci, že cena bývá od 2 tisíc v případě pouze exteriéru do 10 tisíc v případě velké podrobnosti a vizualizace exteriéru i interiéru.

Příklady vizualizací viz reference. Při zpracování projektové dokumentace je jednoduchá vizualizace součástí výstupu.

Poznámka:
Vizualizace vč. videa na úvodní stránce byly vypracovány ve studentské verzi programu, tento program nepoužívám pro komerční účely, tedy nenabízím vizualizace v zobrazené kvalitě. Nabízené vizualizace jsou z programu Archicad v této kvalitě.