VIZUALIZACE INTERIÉRŮ

Bytový dům Praha

Posledním projektem byla vizualizace bytového domu v Praze. Klient plánuje rekonstrukci domu a k lepší prezentaci objektu si nechal vypracovat vizualizace interiéru a čelní fasády. Dům se nachází v blízkosti Staroměstského náměstí a obsahuje tři bytové jednotky na jednotlivých patrech a komerční prostory v přízemí.

Bytový dům Praha - vizualizace interiéru - hlavní pohled - ložnice. | Vizualizace-fasády.cz
Vizualizace interiéru - Bytový dům Praha

Vizualizace fasády

Mimo interiér se jednalo i o vizualizaci fasády ze strany ulice. K dispozici jsem měl historické foto daného domu a snažil jsem se vizualizaci fasády nastínit v podobném duchu. Na fasádě jsem dle předlohy vymodeloval nadokenní i podokenní římsy a plastické cihličky. V přízemí byly vytvořeny dřevěné výkladce z masivního dřeva s velkými prosklenými plochami.

Návrh interiéru

V bytech se prováděly drobné bourací práce a celkový návrh interiéru se v závislosti na nich měnil. Na každém patře byla navrhnuta jedna bytová jednotka s kuchyní, koupelnou, ložnicí a dětským a obývacím pokojem. Při návrhu interiéru se řešilo více variant rozmístění nábytku.

Vizualizace interiéru

Vizualizace interiéru se týkala vypracování jednoho bytu a prostorů kavárny v přízemí. Všechny místnosti v bytové jednotce měly vysoké stropy a byly kvalitně prosvíceny velkými okny. Nábytek a zařízení jsem ve vizualizaci bytu navrhl převážně ze dřeva, stejně jako nášlapnou vrstvu podlahy ve většině místností. Vizualizace interiéru kavárny byla řešena jen v jednoduchém stylu s pravděpodobnými úpravami v návrhu interiéru.

Galerie

Prosinec 2017