O mně

O mně

Po absolvování Střední průmyslové školy stavební v Havlíčkově Brodě jsem před studiem na vysoké škole pracoval rok ve dvou projekčních kancelářích, kde jsem nabyl cenné zkušenosti při realizaci projektů. Nyní studuji na Fakultě stavební VUT v Brně. Při studiu jsme hodně času věnovali projektování domů a vždy mne k tomu zajímala práce na vizualizacích. V posledním ročníku SŠ se mi podařilo projektem letiště Jihlava-Henčov obsadit na studentských soutěžích Stavba Vysočiny a Středoškolská odborná činnost první místa.

První nabídku na práci vizualizace (koupelna) jsem získal doporučením od známého a následně jsem se pustil do tvorby vlastních webových stránek a rozhodl se nabízet služby spojené s vizualizacemi online. Na hlavní stránce najdete ukázky školních projektů i realizovaných zakázek. 

Proč vizualizace ode mne?

Profesionální studia se specializují na fotorealistické vizualizace a nabídnou Vám velmi reálné, od fotografie téměř nerozpoznatelné snímky. Jejich cena je ale často převyšuje možnosti zadavatele. Například pro zobrazení exteriéru a interiéru rodinného domu jsou dostačující méně realistické, přesto kvalitní vizualizace. Dokáží podat ucelenou představu rozložení hmoty. Jsou časově méně náročné, tedy podstatně levnější. Na způsob zpracování se můžete podívat v referencích na hlavní stránce.

Vyhlášení výsledků SOČ 2015 | Vizualizace-fasady.cz