Cena vizualizace

Cena vizualizace

Co ovlivní výslednou cenu:

  • Členitost stavby
  • Počet a typ místností k vizualizaci (obecně kuchyně, obývací a dětské pokoje jsou časově náročnější a chodby, zádveří, WC, menší koupelny apod. jednoduché)
  • Stupeň vizualizace (jednoduchý hmotový model, texturovaný model s minimem předmětů nebo plná vizualizace s méně či více předměty)
  • Rozsáhlost úprav po prvním náhledu na vizualizace

Cena vizualizací se odvíjí od náročnosti projektu, obvykle účtuji hodinovou sazbu a snažím nepřesáhnout předem stanovený rámec. 

Příklad vizualizace:

Klasický rodinný dům 
(vizualizace fasády ve 2-3 variantách + 2 středně zařízené místnosti)
1
000-3000,- Kč

průběh zakázky a termíny

Průběh zakázky:

K vizualizaci od Vás budu potřebovat základní rozměry objektu (nejlépe ve formátu DWG, příp. fotografie půdorysů) a zamýšlený finální stav. Navrhnu Vám hrubou cenovou nabídku a po odsouhlasení a zaslání zálohy se pouštím do práce. Jako výsledek Vám zašlu snímky popř. video.
(Více na stránce Obchodní podmínky)

Osobní konzultace:

Osobní konzultace nejsou problém v okolí Brna, Chrudimi, nebo Pardubic. U projektů v dalších lokalitách po domluvě. Více na stánce O mně.

Termíny:

Liší se dle náročnosti projektu, ale zpravidla vizualizace klasického RD zasílám ke kontrole do týdne a finální stav bývá hotov do dalšího týdne.

Musím upozornit, že prioritou je mi stále škola a v některých obdobích se můžou termíny prodloužit, vše ale záleží na domluvě a konkrétní situaci Neváhejte se mi proto kdykoli ozvat, třeba formou nezávazné poptávky na stránce Kontakt.